Позакласні заняття

Шкільне життя - не тільки уроки, це калейдоскоп різноманітних важливих справ. Для виховання гармонійної, освіченої людини в школі створений Центр відродженння народних ремесел «Берегиня». Робота Центру ведеться в різних напрямках - це і праця, і мистецтво, і наука.
Успішно працюютьгуртки:
  • Гурток спортивного та бального танцю
  • Гурток образотворчого мистецтва
    • Гурток бісероплетіння і художньої вишивки "Чарівна скринька
У нашійшколі діти отримують не тільки знання з дисциплін, які є в усіх навчальних закладах, а й розвивають свої естетичні смаки та художні здібностіі.
Гурток бісероплет
Наші гуртки – це маленька країна художніх вражень і вподобань вражень та вподобань, де діти з задоволенням отримують знання з вокального мистецтва. Кожного разу це відкриття для кожного учасника гуртка – «Невже я так можу! Невже в мене вийшло!».
Всі вони, маленькі мрійники, бажають стати артистами або співаками. То як же їм не допомогти здійснити їх мрії?
Здійснюємо мрії!