Шкільні музеї

Мета і завдання центру

Систематизація роботи педагогічного колективу з пошуку творчо обдарованих дітей, розвитку у вихованців стійкого інтересу до конкретного виду діяльності.

Відродження загальнолюдських цінностей в усіх сферах життя і культури.

Створення умов для розвитку здібностей, нахилів, талантів дітей, що закладені від народження.

Засобами краєзнавства, українознавства дбайливе ставлення до природи рідного краю і духовних надбань всіх націй української держави.

Виховання людини нового типу, яка необхідна Україні в III тисячолітті - професіонала та гідного громадянина України.

Створення і реалізація конкретних індивідуальних планів щодо підтримки здібних, обдарованих і талановитих вихованців.

Завдання Центру відродження народних ремесел:

•         Формування в учнів естетичних почуттів, прищеплення шанобливого ставлення до культури, традиції свого селища, Слов'яносербського району, Луганської області;

•         Анкетування дітей з метою залучення їх до гуртків і клубів;

•         Організація роботи гуртків із різних ремесел з метою виявлення обдарованих дітей;

•         Залучення творчо обдарованої молоді до міських, обласних, Всеукраїнських фестивалів та конкурсів;

•         Вивчення рідної мови, яка є скарбницею свого родового, відновлення культури сім'ї, предків, рідного краю, держави.

Рада Центру «Берегиня»

1. .Щербак О.В. - керівник, учитель географії;

2.     Матрохіна      О.О. - заступник директора з виховної роботи;

3.     Ярова   О.М. - керівник гуртків з художньої вишивки, килимарства, завідуюча музею «Чарівна скринька»;

4.      Васик Я.А.. - педагог-організатор;

5.     Жеванов         П.О. - учитель музики і співів;

6.     Яковенко       О.В. - учитель української мови і літератури;

7.     Васик К.В.. - шкільний бібліотекар;

8.     Щербакова     В.В. почесний член центру, місцева майстриня;

9.     Учні 9 класу - відповідальна за проведення екскурсій у музеях «Берегиня» і «Чарівна скринька» Зміст роботи