Семінари,конференції, педради

Все гострішою сьогодні стає проблема вдосконалення форм організації процесу навчання, знаходження відповіді на запитання «як навчати, як створити умови для розвитку та самореалізації особистості в процесі навчання». Як, залишаючись в рамках класно-урочної системи, підвищити ефективність навчального процесу, досягти високого інтелектуального розвитку учнів, забезпечити оволодіння ними навичками саморозвитку особистості. Значною мірою цього можна досягти, використовуючи сучасні інноваційні технології, зокрема технології інтерактивного навчання, перетворюючи, таким чином, традиційний урок в інтерактивний.
Проте говорити про уроки, а тим більше про уроки інноваційні, неможливо без практичного їх засвоєння. Для цього адміністрація школи організовує семінари-тренінги, запрошуючи викладачів з Центру інноваційних технологій Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.